Van Harte Welkom 

 

    Kapelle op-den-bos

Kampioenendag van Zondag

19 december 2021 

wordt door het Covid-19 virus geannuleerd.

 

Bonverkoop enkel online!!!

Start bonverkoop 8 december

Einde bonverkoop 19 december 19h

Zondag 12 december

kijkdag (duiven ter plaatse)

Promofilmpje!

https://www.youtube.com/watch?v=Kun5F64oLNg

 

Kampioenschappen Noord-Brabant 2021

 

KAMPIOENSCHAPPEN ** Grote snelheid NOYON **
OUDE punten tot. coëff.
1 Spolspoel Jean Eppegem 21 374,88
2 Cristiaens Frans Zemst 8 75,91
3 Keymolen Marc Grimbergen 7 66,84
4 Van den Block Kelly Koningslo 6 92,38
5 Lauwers Patrick Beigem 6 171,61
6 Bosmans Danny Weerde 5 84,61
7 De Win Benny Zemst 4 83,43
8 Vermeerbergen Marc Meise 4 84,61
JAARSE punten tot. coëff.
1 Verbeeck Jean Zemst 22 226,82
2 Spolspoel Jean Eppegem 16 256,54
3 Robijn Willy Kapelle-o/d-bos 16 291,88
4 Hok V.Asbroeck-V.Lint Eppegem 12 276,53
5 Van den Block Kelly Koningslo 9 78,99
6 Cristiaens Frans Zemst 8 117,78
7 Keymolen Marc Grimbergen 7 104,55
8 De Win Benny Zemst 7 104,61
9 Van Acoleyen Raf Wolvertem 7 106,97
10 Team NDP-RVS Zemst 7 122,29
JONGE punten tot. coëff.
1 Hok V.Asbroeck – V.Lint Eppegem 22 358,22
2 Teugels Jan Kapelle-o/d-bos 20 313,20
3 Verbeeck Jean Zemst 19 275,34
4 De Win Benny Zemst 11 181,89
5 Cristiaens Frans Zemst 10 145,09
6 Geerts Alfons Tisselt 9 118,81
7 Team NDP-RVS Zemst 8 146,46
8 Brouwers Bert Meise 7 86,28
9 Lauwers Patrick Beigem 7 137,76
10 Spinoy Patrick Hofstade 6 46,38
ALGEMEEN KAMPIOEN NOYON punten tot. coëff.
1 Spolspoel Jean Eppegem 43 763,27
2 Verbeeck Jean Zemst 41 502,17
3 Hok V.Asbroeck – V.Lint Eppegem 34 634,75
4 Cristiaens Frans Zemst 26 338,79
5 De Win Benny Zemst 22 369,94
6 Teugels Jan Kapelle-o/d-bos 20 313,20
KAMPIOENSCHAPPEN **Kleine Halve-fond SERMAISES **
OUDE punten tot. coëff.
1 Tobback François Hofstade 21 324,44
2 Bosmans Danny Weerde 19 219,53
3 Van den Block Kelly Koningslo 18 181,66
4 De Ridder Louis Grimbergen 12 182,16
5 Devroye André Mechelen 8 118,88
6 De Maeyer Dirk & Diane Leest 8 205,37
7 Cordemans & Zoon Zemst 6 73,43
8 Spinoy Patrick Hofstade 6 76,93
9 Ricou Roger Meise 5 106,98
10 Janssens Roger Eppegem 4 70,20
JAARSE punten tot. coëff.
1 Van den Block Kelly Koningslo 25 299,27
2 Tobback François Hofstade 20 287,16
3 De Maeyer Dirk & Diane Leest 19 373,55
4 Devroye André Mechelen 18 221,75
5 De Ridder Louis Grimbergen 18 268,11
6 Janssens Roger Eppegem 9 161,91
7 Lauwers Patrick Beigem 9 177,64
8 Van Acoleyen Raf Wolvertem 7 71,75
9 Team NDP-RVS Zemst 7 132,71
10 Verstraeten Louis Eppegem 7 198,68
JONGE punten tot. coëff.
1 Hok V.Asbroeck – V.Lint Eppegem 16 190,76
2 Van Acoleyen Raf Wolvertem 13 151,67
3 Tobback François Hofstade 10 200,62
4 Van den Block Kelly Koningslo 8 45,82
5 Peeters Bastiaan Tisselt 8 104,49
6 Eeckeleers André Mechelen 7 104,21
7 Lauwers Patrick Beigem 6 99,08
8 Teugels Jan Kapelle-o/d-bos 6 103,26
9 De Win Benny Zemst 6 137,72
10 Bosmans Danny Weerde 5 83,17
ALGEMEEN KAMPIOEN KLEINE HALVE-
FOND
punten tot. coëff.
1 Van den Block Kelly Koningslo 51 526,75
2 Tobback François Hofstade 51 812,22
3 De Ridder Louis Grimbergen 33 481,25
4 De Maeyer Dirk & Diane Leest 29 632,11
5 Bosmans Danny Weerde 27 349,47
KAMPIOENSCHAPPEN ** GROTE HALVE-FOND **
OUDE punten tot.coëff.
1 Cristiaens Frans Zemst 25 259,61
2 Verschuren Luc & Joni Leest 21 366,18
3 Tobback François Hofstade 20 230,43
4 Luypaert Vanessa Beigem 16 261,79
5 Team NDP-RVS Zemst 16 264,77
6 Lauwers Patrick Beigem 13 254,80
7 De Maeyer Dirk & Diane Leest 12 171,67
8 Dr.Moens Dirk Grimbergen 7 116,29
9 Ricou Roger Meise 6 106,09
10 Cordemans & Zoon Zemst 6 115,97
JAARSE punten tot.coëff.
1 Cristiaens Frans Zesmt 25 257,72
2 Team NDP-RVS Zemst 23 274,04
3 Lauwers Patrick Beigem 20 303,41
4 Verschuren Luc & Joni Leest 20 345,44
5 Tobback François Hofstade 18 246,73
6 Van den Block Kelly Koningslo 11 177,43
7 Hok V.Asbroeck – V.Lint Eppegem 10 157,31
8 Ricou Roger Meise 9 181,04
9 Luypaert Vanessa Beigem 8 127,13
10 Van Acoleyen Raf Wolvertem 8 131,58
JONGE punten tot.coëff.
1 Dr.Moens Dirk Grimbergen 12 133,27
2 De Schouwer - Cao Wolvertem 12 245,06
3 Van Acoleyen Raf Wolvertem 10 135,23
4 Cristiaens Frans Zemst 10 154,29
5 Brouwers Bert Meise 10 179,39
6 Lauwers Patrick Beigem 10 181,05
7 Teugels Jan Kapelle-o/d-bos 8 89,83
8 Team NDP-RVS Zemst 8 148,81
9 Van den Block Kelly Koningslo 5 36,10
10 Verschuren Luc & Joni Leest 5 49,87
ALGEMEEN KAMPIOEN HALVE-FOND punten tot.coëff.
1 Cristiaens Frans Zemst 60 671,63
2 Team NDP-RVS Zemst 47 687,63
3 Verschuren Luc Leest 46 761,49
4 Lauwers Partick Beigem 43 739,26
5 Tobback François Hofstade 41 510,02
Asduiven + Kampioenschap FondNoord-Brabant 2021

ASDUIVEN ** Grote snelheid NOYON **
OUDE ringnummer prijzen coëff.
1 Spolspoel Jean Eppegem 2045477-19 9 134,32
2 Spolspoel Jean Eppegem 2045469-19 8 128,34
3 Spolspoel Jean Eppegem 2098046-18 7 102,38
JAARSE
1 Verbeeck Jean Zemst 2084152-20 9 90,71
2 Verbeeck Jean Zemst 2084130-20 9 108,93
3 Verbeeck Jean Zemst 2084134-20 9 184,05
JONGE
1 Verbeeck Jean Zemst 2022942-21 8 133,39
2 Verbeeck Jean Zemst 2022953-21 7 82,11
3 Hok V.Asbroeck-V.Lint Eppegem 2021469-21 7 87,04
ASDUIVEN ** Kleine Halve-fond SERMAISES **
OUDE ringnummer prijzen coëff.
1 Van den Block Kelly Koningslo 2044543-18 7 43,27
2 Bosmans Danny Weerde 2044394-19 7 53,72
3 Tobback François Hofstade 2069922-17 7 65,85
JAARSE
1 Van den Block Kelly Koningslo 2031355-20 7 29,82
2 Van den Block Kelly Koningslo 2031361-20 7 45,11
3 Tobback François Hofstade 2083868-20 7 51,06
JONGE
1 Hok V.Asbroeck-V.Lint Eppegem 2021440-21 6 59,86
2 Hok V.Asbroeck-V.Lint Eppegem 2021451-21 6 112,82
3 Van Acoleyen Raf Wolvertem 2023457-21 5 52,58
ASDUIVEN ** GROTE HALVE-FOND **
OUDE ringnummer prijzen coëff.
1 Cristiaens Frans Zemst 2045137-19 5 20,43
2 Tobback François Hofstade 2072582-17 5 25,40
3 Cristiaens Frans Zemst 2045115-19 5 26,14
JAARSE
1 Team NDP-RVS Zemst 2082054-20 5 8,63
2 Verschuren Luc & Joni Leest 6031381-20 5 21,93
3 Cristiaens Frans Zemst 2081269-20 5 22,87
JONGE
1 Dr.Moens Dirk Grimbergen 2024038-21 4 21,35
2 Lauwers Patrick Beigem 2022837-21 4 22,36
3 Dr.Moens Dirk Grimbergen 2024059-21 4 26,24
KAMPIOENSCHAPPEN ** FOND & GROTE-FOND **
OUDE punten tot.coëff.
1 Van den Troost François Ramsdonk 18 279,82
2 Lauwers Patrick Beigem 12 147,22
3 Desbuquois F.gebroeders Kapelle-o/d-Bos 10 82,41
4 Beeckmans Stefaan Wolvertem 10 250,41
5 Luypaert Vanessa Beigem 8 85,12
6 Vandenbergh Leon Londerzeel 6 132,99
7 Team NDP-RVS Zemst 5 96,46
8 Degrave-Gyselbrecht Wolvertem 4 64,64
9 Reyniers François Londerzeel 3 34,78
10 Moens Jean Grimbergen 3 64,79

Kampioenschap  FOND  --  JAARSE  duiven

JAARSE punten tot. coëff.
1 Van den Troost François Ramsdonk 11 205,74
2 Verbruggen Willy Londerzeel 9 134,75
3 Desbuquois F. gebroeders Kapelle-o/d-Bos 7 102,11
4 Beeckmans Stefaan Wolvertem 4 72,92
5 Lauwers Patrick Beigem 4 74,39
6 Vandenbergh Leon Londerzeel 4 92,21
7 Van Geert Jan Kapelle-o/d-bos 3 51,39
8 Augustin Vizitiu Kapelle-o/d-bos 3 59,25

Kampioenschap GROTE FOND -- OUDE duiven
gesponsord door --- DESBUQUOIS Gebroeders ---

  punten tot. coëff. wint
1 Desbuquois F. gebroeders Kapelle-o/d-Bos 11 153,57 70€ + trofee
2 Degrave-Gyselbrecht Wolvertem 10 115,46 60 €
3 Van den Troost François Ramsdonk 7 116,31 50 €
4 Beeckmans Stefaan Wolvertem 5 77,49 40 €
5 Verbruggen Willy Londerzeel 4 69,74 30 €
6 Vandenbergh Leon Londerzeel 4 70,98  
7 Moens Jean Grimbergen 4 103,74  
8 Luypaert Vanessa Beigem 2 38,30  

ALGEMEEN  KAMPIOEN    FOND & GROTE FOND

  tot. punten tot. coëff.
1 Van den Troost François Ramsdonk 36 601,87
2 Desbuquois F. gebroeders Kapelle-o/d-Bos 28 338,09
3 Beeckmans Stefaan Wolvertem 19  
4 Lauwers Patrick Beigem 16 159,51
5 Degrave-Gyselbrecht Wolvertem 15 209,96
ASDUIVEN ** FOND & GROTE-FOND **
FOND - OUDE ringnummer prijzen coëff.
1 Lauwers Patrick Beigem 2089291-19 3 22,16
2 Desbuquois F. gebroeders Kapelle-o/d-Bos 2096669-18 3 26,80
3 Van den Troost François Ramsdonk 2302233-15 3 36,29
FOND - JAARSE
1 Van den Troost François Ramsdonk 2082811-20 3 22,14
2 Van den Troost François Ramsdonk 2082831-20 3 53,20
3 Desbuquois F.gebroeders Kapelle-o/d-Bos 2080123-20 2 5,58
GROTE FOND - OUDE ringnummer prijzen coëff.
1 Degrave-Gyselbrecht Wolvertem 4195255-19 2 3,00
2 Desbuquois F.gebroeders Kapelle-o/d-Bos 2043113-19 2 9,06
3 Desbuquois F.gebroeders Kapelle-o/d-Bos 2043324-19 2 18,51

 

Uitslagen Noord-Brabant!

https://www.kbdb.be/wedstrijd-resultaten/

Winnaars zak duiveneten met laatste 1° afg op de lokale uitslag.

 

Datum Vlucht Winnaar Oude Winnaar jaarlingen Winnaar Jonge
17/04/21 Noyon VAN DE GHOOR DANNY VAN ACOLEYEN RAF GEEN JONGE
24/04/21 Noyon HOK V.ASBROECK-V.LINT TOBBACK FRANCOIS GEEN JONGE
01/05/21 Noyon TEAM NDP - RVS CRISTIAENS FRANS GEEN JONGE
02/05/21 Sermaises RICOU ROGER VERSCHUREN LUC&JONI GEEN JONGE
08/05/21 Noyon LAUWERS PATRICK RICOU ROGER GEEN JONGE
08/05/21 Sermaises HOK V.ASBROECK-V.LINT CRISTIAENS FRANS GEEN JONGE
15/05/21 Noyon JANSSENS ROGER V.D KERCKHOVE J-M GEEN JONGE
15/05/21 Sermaises V.D BLOCK HERWIG DE MAEYER DIRK GEEN JONGE
15/05/21 Salbris TOBBACK FRANCOIS VERSCHUREN LUC&JONI GEEN JONGE
23/05/21 Noyon VAN LOOCK – DE LAET JANSSENS ROGER GEEN JONGE
23/05/21 Sermaises V.D BLOCK HERWIG EECKELEERS ANDRE GEEN JONGE
23/05/21 Vierzon LUYPAERT VANESSA TEAM NDP - RVS GEEN JONGE
29/05/21 Noyon SPOLSPOEL JEAN GEEN WINNAAR GEEN JONGE
29/05/21 Sermaises SPINOY PATRICK JANSSENS ROGER GEEN JONGE
29/05/21 Bourges JANSSENS-DEVOEGHT KERREMANS WILLY GEEN JONGE
06/06/21 Noyon SPOLSPOEL JEAN ROBIJN WILLY GEEN JONGE
06/06/21 Sermaises LAUWERS PATRICK DE RIDDER LOUIS GEEN JONGE
06/06/21 Chataeuroux DR.MOENS DIRK LUYPAERT VANESSA GEEN JONGE
12/06/21 Noyon SPOLSPOEL JEAN TOBBACK FRANCOIS HOK V.ASBROECK-V.LINT
12/06/21 Sermaises SPINOY PATRICK DE RIDDER LOUIS GEEN JONGE
12/06/21 Vierzon VERSCHUREN LUC&JONI VERMEERBERGEN MARC GEEN JONGE
12/06/21 Limoges BEECKMANS STEFAAN ///////////////////////////////// GEEN JONGE
19/06/21 Noyon HOK V.ASBROECK-V.LINT VAN DE GHOOR DANNY SEKKAKI Y & M
19/06/21 Sermaises JANSSENS ROGER VERSTRAETEN LOUIS GEEN JONGE
19/06/21 Argenton CORDEMANS ANDRE DE GREEF LOUIS GEEN JONGE
19/06/21 Valence SNAKAERTS GEBR. ///////////////////////////////// GEEN JONGE
26/06/21 Noyon GEEN VLUCHT GEEN VLUCHT GEEN VLUCHT
26/06/21 Sermaises GEEN VLUCHT GEEN VLUCHT GEEN VLUCHT
25/06/21 La Sout TOBBACK FRANCOIS VAN ACOLEYEN RAF GEEN VLUCHT
28/06/21 Brive VAN DEN TROOST FR ///////////////////////////////// GEEN VLUCHT
28/06/21 Pau VAN DEN TROOST FR ///////////////////////////////// GEEN VLUCHT
03/07/21 Noyon SPOLSPOEL JEAN ROBIJN WILLY/ KAPELLE DE WIN BENNY
03/07/21 Sermaises DE MAEYER DIRK JANSSENS ROGER GEEN WINNAAR
03/07/21 Nevers TEAM NDP - RVS REYNIERS FRANCOIS GEEN JONGE
03/07/21 Agen DESBUQUOIS GEBR AUGUSTIN VIZITIU GEEN JONGE
03/07/21 Montelimar VAN DEN TROOST FR GEEN JAARLINGEN GEEN JONGE
10/07/21 Noyon ROBIJN WILLY KAPELLE RICOU ROGER DE WIN BENNY
10/07/21 Sermaises BOSMANS DANNY HOK V.ASBROECK-V.LINT LAUWERS PATRICK
10/07/21 Issoudun CORDEMANS ANDRE V.D BLOCK HERWIG GEEN JONGE
10/07/21 Limoges VANDENBERGH LEON VAN GEERT JAN !!! GEEN JONGE
10/07/21 Barcelona MOENS JEAN GEEN JAARLINGEN GEEN JONGE
17/07/21 Noyon HOK V.ASBROECK-V.LINT SPOLSPOEL JEAN CHRISTIAENS R&W
17/07/21 Sermaises DE RIDDER LOUIS V.D BLOCK HERWIG EECKELEERS ANDRE
17/07/21 Vierzon GEEN OUDE GEEN JAARLINGEN HOK V.ASBROECK-V.LINT
17/07/21 Gueret LAUWERS PATRICK TEAM NDP - RVS GEEN JONGE
17/07/21 Cahors REYNIERS FRANCOIS GEEN JAARLINGEN GEEN JONGE
17/07/21 St-Vincent VAN DEN TROOST FR GEEN JAARLINGEN GEEN JONGE
24/07/21 Noyon ROBIJN WILLY KAPELLE ROBIJN WILLY KAPELLE GEEN WINNAAR
23/07/21 Sermaises HOK V.ASBROECK-V.LINT TEAM NDP - RVS DE WIN BENNY
23/07/21 Salbris LUYPAERT VANESSA LAUWERS PATRICK GEEN WINNAAR
23/07/21 Marseille DEGRAVE MARTIN GEEN JAARLINGEN GEEN JONGE
23/07/21 Perguieux LAUWERS PATRICK V.D TROOST FRANCOIS GEEN JONGE
30/07/21 Narbonne SNAKAERTS GEBR. DESBUQUIOS GEBR GEEN JONGE
31/07/21 Tulle VAN DEN TROOST FR TEAM NDP - RVS GEEN JONGE
31/07/21 Noyon RICOU ROGER LUYPAERT VANESSA WED V.RIJCK JAN
31/07/21 Bourges LAUWERS PATRICK V.D BLOCK HERWIG HOK V.ASBROECK-V.LINT
07/08/21 Noyon RICOU ROGER GEEN JAARLINGEN SPOLSPOELJEAN
07/08/21 Sermaises SPINOY PATRICK GEEN JAARLINGEN CACHARD JONAS
07/08/21 CHAT –VIER HOK V.ASBROECK-V.LINT VAN DEN TROOST RICOU ROGER
14/08/21 Noyon RICOU ROGER GEEN JAARLINGEN TEUGELS JAN
14/08/21 Sermaises TEAM NDP - RVS GEEN JAARLINGEN DE SCHOUWER CAO
14/08/21 Argenton VAN DEN TROOST FR GEEN JAARLINGEN LUYPAERT VANESSA
21/08/21 Noyon LAUWERS PATRICK GEEN JAARLINGEN TEUGELS JAN
21/08/21 Sermaises HOK V.ASBROECK-V.LINT GEEN JAARLINGEN EECKELEERS ANDRE
21/08/21 Salbris DE SCHOUWER CAO GEEN JAARLINGEN TEAM NDP – RVS
28/08/21 Noyon HOK V.ASBROECK-V.LINT GEEN JAARLINGEN SPOLSPOELJEAN
28/08/21 Sermaises VAN DE GHOOR DANNY GEEN JAARLINGEN TOBBACK FRANCOIS
28/08/21 La Sout VERSCHUREN LUC&JONI GEEN JAARLINGEN CRISTIAENS FRANS
04/09/21 Noyon RICOU ROGER GEEN JAARLINGEN BOSMANS FRANK
04/09/21 Salbris HOK V.ASBROECK-V.LINT GEEN JAARLINGEN TEAM NDP – RVS


   




 

Programma Brabantse - Unie 2021

Klik hier voor het programma van de Brabantse - Unie vluchten

https://www.brabantse-unie.be/

Programmaboekje 2021 ook hier online te vinden

Het Programmaboekje 2021 staat vanaf nu ook op deze website, ga naar vluchtkalender. 

Het Bestuur.